Ing. Kristina Bantianidu

V současné době nepřijímám nové klienty.

Můj příběh

Homeopatie je celostní metoda - věnuje se jak tělu, tak psychice. Pro mne je to však spíše terapeutická práce, tedy na psychiku zaměřená. Abych lépe dokázala svým klientům pomoci, studuji nyní magisterké studium psychologie a jsem zároveň v akreditovaném psychoterapeutickém výcviku.

S homeopatií jsem se setkala poprvé ve Francii v 90. letech, kdy byla homeopatie v ČR zcela neznámá a naprosto mě uchvátila její síla a přitom jemnost. Od té doby jsem se k ní často vracela a jako matka 3 dětí ocenila i využití u dětí při akutních případech. Nicméně její skutečné možnosti jsem naplno pochopila až při studiích České školy klasické homeopatie. I přesto, že uleví při akutních potížích a dokáže vyléčit závažné choroby, nejlepší načasování je právě v době, když je člověk v pohodě a "nic mu není". Pomůže totiž vytvořit zdravého, sebevědomého jedince, který dokáže zvládat stresové situace a nebojí se uskutečnit to, po čem touží.

Respektuji klasickou medicínu a její nepostradatelné místo ve zdravotnictví. Obory, jako chirurgie, stomatologie a další, jsou bez debat velmi potřebné. Avšak stále více lidí se vrací k lékaři se stejnými potížemi, neboť klasická medicína nemoc potlačí, kdežto homeopatie řeší její příčinu. Věřím, že dokáží oba obory vedle sebe žít ve vzájemné symbióze a pomáhat si navzájem.

Ráda vám pomůžu na vaší cestě ke zdraví.

Kristina

Ceník

Naše služby

Vstupní vyšetření (1-2 hod) včetně léků

2000 Kč

Kontrolní vyšetření (30-60 min) včetně léků

1000 Kč

Konzultace akutních případů (do 30 min) 

300 Kč
Neomluvená absence 

500 Kč

Cena za konzultace zahrnuje čas strávený konzultací s klientem a dále práci s repertorii, Materií medicou a další odbornou literaturou ke stanovení postupu nejvhodnější léčby. V ceně konzultací jsou již také započítané homeopatické léky (na období 4 měsíců), stejně jako e-mailová a telefonická podpora v průběhu léčby. Jednotlivé kontroly se konají přibližně jednou za 4 měsíce.

Adresa

  • Kristina Bantianidu
    Hamry nad Sázavou 464
    59101 Hamry nad Sázavou

Kontakt

Sledujte nás

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.