Drahomíra Kasalová, RHom.

Můj příběh:

Narodila jsem se v roce 1978, jsem vdaná a jsem maminka 3 dětí. S rodinou žiji na Vysočině, v Žižkově Poli. Jsem dula a postklasická homeopatka. Obě má poslání miluji a věnuji se jim naplno mnoho let.

Od roku 2012 jsem členkou České asociace dul a podporuji ženy na jejich cestě mateřstvím. Jsem tu pro ně během těhotenství, u porodu a také o ně pečuji v šestinedělí. Nyní studuji obor Porodní asistence na Univerzitě Palackého v Olomouci.

S homeopatií jsem se poprvé setkala v roce 2002, kdy jsem hledala ke klasické léčbě ještě další možnou pomoc pro naši dcerku. Od té doby se stala homeopatie součástí našich životů, a to až tak, že jsem jí začala studovat. Vybrala jsem si školu Pavla Opelky, studium postklasické homeopatie. Byla a stále jsem uchvácena její systematičností a logikou v řešení chronických stavů a nemocí. Z vlastní zkušenosti vím, jak velmi umí homeopatie pomoci tam, kde se cesta k uzdravení hledá velmi těžce.

Těším se na setkání s Vámi.

Drahuska nova

Ceník

Naše služby

Vstupní vyšetření (1-2 hod) včetně léků

2000 Kč

Kontrolní vyšetření (30-60 min) včetně léků

1000 Kč

Konzultace akutních případů (do 30 min) 

300 Kč
Neomluvená absence 

500 Kč

Cena za konzultace zahrnuje čas strávený konzultací s klientem a dále práci s repertorii, Materií medicou a další odbornou literaturou ke stanovení postupu nejvhodnější léčby. V ceně konzultací jsou již také započítané homeopatické léky (na období 4 měsíců), stejně jako e-mailová a telefonická podpora v průběhu léčby. Jednotlivé kontroly se konají přibližně jednou za 4 měsíce.

Adresa

  • Drahomíra Kasalová
    Žižkovo Pole 141
    582 22 Žižkovo Pole

Kontakt

Sledujte nás 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.